https://www.traditionrolex.com/3 https://www.traditionrolex.com/3https://www.traditionrolex.com/3 O firmie - dystrybutor opon sportowych Michelin | Ps-sport.pl

Ps-sport - dystrybutor opon sportowych marki Michelin

https://www.traditionrolex.com/3

O firmie

Czym się zajmujemy

Nasza firma zajmuje się dystrybucją oraz obsługą opon sportowych od 2002 roku. Uczestniczymy we wszystkich eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, gdzie zaopatrujemy zawodników w opony BFGoodrich oraz Michelin.

W naszej ofercie można również znaleźć opony używane w wyścigach płaskich, górskich, opony do rajdów terenowych, do autocrossu czy też opony sportowe z homologacją na drogi publiczne lub opony historyczne. Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w urządzenia, które pozwalają na profesjonalną obsługę wszelkich imprez motorowych. My sami wspieramy zawodników poradą techniczną, pomagamy w doborze lub nacięciu i kolcowaniu opon. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas obsługi od kilkunastu lat RSMP, uczestniczenia w rajdach zaliczanych do Mistrzostw Europy oraz podczas współpracy z renomowanymi zespołami przygotowującymi samochody klasy WRC, takimi jak: Kronos Racing, Grifone, Future World, Erwin Weber Sport.

 

 

 

https://www.traditionrolex.com/3